İÇ BLOKLAR

Özel ajanda tasarımı deftere yenilik katıyor. Gün, hafta ve aylık planlayıcı şeklinde iç dizayn gerçekleştirerek kullanışlılık açısından defteri köşe taşı haline getirebiliriz. Marka mesajının, hiçbir sınırlama olmadan derinlemesine iletilmesini sağlayan uygulamalar, bir defterden daha fazlasını verir.

Logo Baskılı İç Blok

Marka isminizi veya mesajınızı defterin tüm sayfalarında görünür hale getirmek hiç zor değil. Üstelik herhangi bir minimum sipariş limiti olmaksızın.
Gri bir logo veya marka renginizin aynısı defterin tüm sayfalarına uygulayabilirsiniz. Üstelik yüksek maliyetler ödemeden.

ajanda tasarımı

Değişken İç Blok

Neden defterin tüm sayfaları aynı olmak zorunda? DİVAL’de ajanda tasarımı yaparken özgürsünüz! Defterin her sayfasını ayrı ayrı tasarlamak, farklı sayfalarda farklı mesajlar, planlayıcılar eklemek mümkün.

Özel Yan Kağıt Baskısı

Kapaktan sonraki ilk sayfa. Sonradan yerleştirilmiş bir sayfa değil, cildi tamamlayan temel bileşen.
Çarpıcı bir renk seçin veya kapakta vermek istemediğiniz tüm mesajı buraya yerleştirin.

Reklam Sayfaları

Etkileşimin derinleştiği an…
Not sayfalarından önce, kapsamlı bir marka tanıtımı veya ürün kataloğunu ekleyebilir, bir teknik data bölümünü defterin ayrılmaz parçası haline getirebilirsiniz.

Perforajlı Sayfalar

Ciltli bir defterin sayfasını yırtmak gerektiğinde bu kolay değildir ama defter sayfalarının tamamına veya belli bir kısmına perforaj uygulayabiliriz. Eğer iyi bir arşivciyseniz, isterseniz dosya deliği de sayfalara eklenebilir.

Fihrist Kesimli Sayfalar

Kategorize edilmiş notlar alınabilen, planlayıcı bir defter tasarımı için tercih edeceğiniz bir iç sayfa seçeneği…

Kenar Boyama & Yaldız Kenar Boyama

Mükemmel bir defter kombini yapmak için eşsiz bir seçenek. Kurumsal pantone renkleriniz ve zıt renkleri kullanarak kusursuz bir tamamlama yapabilirsiniz.

Sadece renk vermek yetmez diyor, daha parlak ve canlı görüntüler arıyorsanız size gümüş ve altın varak yaldız çözümleri sunarız.

Kenar Baskısı

Mesajı derinlemesine vermek için marka mesajınızı veya logonuzu kenar baskısı olarak defterinize işliyoruz.