İÇ BLOKLAR

Marka mesajının, hiçbir sınırlama olmadan derinlemesine iletilmesini sağlayan uygulamalar, bir defterden daha fazlasını verir.

LOGO BASKILI İÇ BLOK

Marka isminizi veya mesajınızı defterin tüm sayfalarında görünür hale getirmek hiç zor değil. Üstelik herhangi bir minimum  sipariş  limiti olmaksızın.

Gri bir logo veya marka renginizin aynısı defterin tüm sayfalarına uygulayabilirsiniz. Üstelik yüksek maliyetler ödemeden.

DEĞİŞKEN İÇ BLOK

Neden defterin tüm sayfaları aynı olmak zorunda? DİVAL’da defterin her sayfasını ayrı ayrı tasarlamak, farklı sayfalarda farklı mesajlar, planlayıcılar eklemek mümkün.

ÖZEL YAN KAĞIT BASKISI

Kapaktan sonraki ilk sayfa. Sonradan yerleştirilmiş bir sayfa değil, cildi tamamlayan temel bileşen.

Çarpıcı bir renk seçin veya kapakta vermek istemediğiniz tüm mesajı buraya yerleştirin.

REKLAM SAYFALARI

Etkileşimin derinleştiği an…

Not sayfalarından önce, kapsamlı bir marka tanıtımı veya ürün kataloğunu ekleyebilir, bir teknik data bölümünü defterin ayrılmaz parçası haline getirebilirsiniz.

PERFORAJLI SAYFALAR

Ciltli bir defterin sayfasını yırtmak gerektiğinde bu kolay değildir ama defter sayfalarının tamamına veya belli bir kısmına perforaj uygulayabiliriz. Eğer iyi bir arşivciyseniz, isterseniz dosya deliği de sayfalara eklenebilir.

FİHRİST KESİMLİ SAYFALAR

Kategorize edilmiş notlar alınabilen, planlayıcı bir defter tasarımı için tercih edeceğiniz bir iç sayfa seçeneği…

KENAR BOYAMA

Mükemmel bir defter kombini yapmak için eşsiz bir seçenek. Kurumsal pantone renkleriniz ve zıt renkleri kullanarak kusursuz bir tamamlama yapabilirsiniz.

ALTIN YALDIZLI KENAR BOYAMA

Sadece renk vermek yetmez daha parlak ve canlı görüntüler arıyorsanız size gümüş ve altın varak yaldız çözümleri sunarız.