KAPAK UYGULAMA OPSİYONLARI

Kapak, bir notebookta müşterinin ilk göreceği kısımdır. Seçilecek kapak materyaline uygun birçok farklı özelleştirme seçeneği sunuyoruz.

Markanızı en iyi tanımlamak için, bazen zarif bir logo, bazen de tüm yüzeyi kaplayan bir baskı veya daha fazlası gereklidir.

Esasında iyi bir özelleştirme, stok bir ürüne yapılabilecekten daha fazlasını gerektirir. Bunu yaparken, imalat sürecinin başından itibaren özelleştirmeleri uygularız

SICAK BASKI

Her zaman klasiklere geri dön…

Deri üzerine klişe ile sıcak baskı uygulandığında, baskı bölgesinde 0,2 mm kadar bir çökme oluşur ve yüksek frekans hassaslığı sayesinde oldukça net bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda, oluşan yanma ile birlikte baskı bölgesi malzeme renginin daha koyu bir rengine dönüşür, asla değişmeyecek doğal bir renk elde edilir.

Sizin için gerekli olan, kapakta zarif bir logo ise, en uygun özelleştirme budur.

TÜM YÜZEY BASKI

Kalıcı izlenimler elde etmenin en iyi yolu…

Kapak üzerine tüm yüzeyi kaplayan bir resim veya kapsamlı bir yazı, marka imajına olağanüstü bir değer katar. Üstelik asla silinmeyen ve eskimeyen bir baskı ile…

Bu, ancak üretimin ilk aşamasından itibaren planlanan bir uygulama ile mümkündür.

YALDIZ BASKI

Yaldız baskı, doğru uygulandığında, çarpıcı bir gösteriş yaratır. Kapak rengine uyumlu veya kontrast bir renk seçimi ile, markanızı olabildiğince ön plana çıkarmanız mümkündür.

Yaldız baskı için standart öneriler; altın, gümüş, beyaz, siyah ve şeffaf . Birden fazla renk uygulayabilirsiniz. (Daha fazla seçenek için bizimle iletişime geçin)

SERİGRAFİ BASKI

Renk, marka mesajınızın vazgeçilmez bir parçası ise, bunu defterin kapağına doğru bir şekilde aktarmak mümkündür.

UV DİJİTAL BASKI

En son baskı teknikleri ile; logonuzu, ikonunuzu hatta bir fotoğrafı defter kapağına basmak mümkündür.

KUŞE KAĞIT İÇİN

OFSET BASKI

Kağıt üzerine yapılabilecek her baskıyı defterin kapağına taşıyabilirsiniz. Marka mesajının belirleyici renkleri, gerekli fotoğraflar ve daha fazlası, hiçbir sınırlama olmaksızın. Mat veya parlak kaplama seçeneklerinden birini seçin.

İPEK SELEFON

Ofset basılmış bir defterde deri yumuşaklığına çok yakın bir kadifemsi dokunuş elde edebilirsiniz.

KABARTMA LAK UYGULAMASI

Mat veya ipek laminasyon yapılmış bir kapakta marka mesajınızın en önemli kısmını kapağın olağanüstü ipeksiliğinin üstünde mükemmel bir şekilde öne çıkarın…

KUŞE KAĞIT ÜZERİNE YALDIZ BASKISI

Mat, parlak veya ipek laminasyon yapılmış bir kapakta marka mesajınızın en önemli kısmını yaldız baskı ile zenginleştirdiğinizde çarpıcı bir gösteriş elde edersiniz.

Yaldız baskı için standart öneriler; altın, gümüş, beyaz, siyah ve şeffaf . (Daha fazla seçenek için iletişime geçin.)