KAPAK UYGULAMA OPSİYONLARI

Kapak, bir defterde müşterinin ilk göreceği kısımdır. Seçilecek kapak materyaline uygun birçok farklı özelleştirme seçeneği sunuyoruz.

Markanızı en iyi tanımlamak için, bazen zarif bir logo, bazen de tüm yüzeyi kaplayan bir baskı veya daha fazlası gereklidir.

Esasında iyi bir özelleştirme, stok bir ürüne yapılabilecekten daha fazlasını gerektirir. Bunu yaparken, imalat sürecinin başından itibaren özelleştirmeleri uygularız

Sıcak Baskı

Her zaman klasiklere geri dön…

Deri üzerine klişe ile sıcak baskı uygulandığında, baskı bölgesinde 0,2 mm kadar bir çökme oluşur ve yüksek frekans hassaslığı sayesinde oldukça net bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda, oluşan yanma ile birlikte baskı bölgesi malzeme renginin daha koyu bir rengine dönüşür, asla değişmeyecek doğal bir renk elde edilir.

Sizin için gerekli olan, kapakta zarif bir logo ise, en uygun özelleştirme budur.

Tüm Yüzey Baskı

Kalıcı izlenimler elde etmenin en iyi yolu…

Kapak üzerine tüm yüzeyi kaplayan bir resim veya kapsamlı bir yazı, marka imajına olağanüstü bir değer katar. Üstelik asla silinmeyen ve eskimeyen bir baskı ile…

Bu, ancak üretimin ilk aşamasından itibaren planlanan bir uygulama ile mümkündür.

Serigrafi & UV (Dijital) Baski

Renk, marka mesajınızın vazgeçilmez bir parçası ise, bunu defterin kapağına doğru bir şekilde aktarmak mümkün. En son baskı teknikleri ile; logonuzu, ikonunuzu hatta bir fotoğrafı defter kapağına basmak isteyebilirsiniz.

Yaldız Baskı

Yaldız baskı, doğru uygulandığında, çarpıcı bir gösteriş yaratır. Kapak rengine uyumlu veya kontrast bir renk seçimi ile, markanızı olabildiğince ön plana çıkarmanız mümkündür.
Yaldız baskı için standart öneriler; altın, gümüş, beyaz, siyah ve şeffaf . Birden fazla renk uygulayabilirsiniz. (Daha fazla seçenek için bizimle iletişime geçin)

Ofset Baskı

Kağıt üzerine yapılabilecek her baskıyı defterin kapağına taşıyabilirsiniz. Marka mesajının belirleyici renkleri, gerekli fotoğraflar ve daha fazlası, hiçbir sınırlama olmaksızın. Mat veya parlak kaplama seçeneklerinden birini seçin.

CMYK Baskı

Pantone Baskı

Pantone Baskı

Kumaş

CMYK + Yaldız Baskı

CMYK Baskı + Lokal Lak

Flok