KAPAK MARKALAMA OPSİYONLARI

Kapak, bir notebookta müşterinin ilk göreceği kısımdır. Seçilecek kapak materyaline uygun birçok farklı özelleştirme seçeneği sunuyoruz.

Markanızı en iyi tanımlamak için, bazen zarif bir logo, bazen de tüm yüzeyi kaplayan bir baskı veya daha fazlası gereklidir.

Esasında iyi bir özelleştirme, stok bir ürüne yapılabilecekten daha fazlasını gerektirir. Bunu yaparken, imalat sürecinin başından itibaren özelleştirmeleri uygularız

SICAK BASKI

Her zaman klasiklere geri dön…

Deri üzerine klişe ile sıcak baskı uygulandığında, baskı bölgesinde 0,2 mm kadar bir çökme oluşur ve yüksek frekans hassaslığı sayesinde oldukça net bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda, oluşan yanma ile birlikte baskı bölgesi malzeme renginin daha koyu bir rengine dönüşür, asla değişmeyecek doğal bir renk elde edilir.

Sizin için gerekli olan, kapakta zarif bir logo ise, en uygun özelleştirme budur.

TÜM YÜZEY BASKI

Kalıcı izlenimler elde etmenin en iyi yolu…

Kapak üzerine tüm yüzeyi kaplayan bir resim veya kapsamlı bir yazı, marka imajına olağanüstü bir değer katar. Üstelik asla silinmeyen ve eskimeyen bir baskı ile.

Bu, ancak üretimin ilk aşamasından itibaren planlanan bir uygulama ile mümkündür.

FOLYO BASKI

Folyo baskı, doğru uygulandığında, çarpıcı bir gösteriş yaratır. Kapak rengine uyumlu veya kontrast bir renk seçimi ile, markanızı olabildiğince ön plana çıkarmak mümkündür.

Folyo baskı için standart öneriler; altın, gümüş, beyaz, siyah ve şeffaf . (Daha fazlası için bizimle görüşün) Birden fazla renk uygulayabilirsiniz.

SERİGRAFİ BASKI

Renk, marka mesajınızın vazgeçilmez bir parçası ise, bunu defterin kapağına doğru bir şekilde aktarmak mümkündür.

UV DİGİTAL BASKI

En son baskı teknikleri ile; logonuzu, ikonunuzu hatta bir fotoğrafı defter kapağına basmak mümkündür.

KUŞE KAĞIT İÇİN

OFFSET BASKI

Kağıt üzerine yapılabilecek her baskıyı defterin kapağına taşımak. Marka mesajının belirleyici renkleri, gerekli fotoğraflar ve daha fazlası. Hiçbir sınırlama olmaksızın. Matt veya glossy kaplama seçeneklerinden birini seçin.

İPEK SELEFON

Ofset basılmış bir defterde PU deftere çok yakın bir kadifemsi dokunuş elde etmek bununla mümkün.

KABARTILMIŞ LACK BASKI

Mat veya ipek laminasyon yapılmış bir kapakta marka mesajınızın en önemli kısmını kapağın olağanüstü ipeksiliğine karşın mükemmel bir şekilde parlatmak.

KUŞE KAĞIT ÜZERİNE FOLYO BASKISI

Mat, Parlak veya İpek  laminasyon yapılmış bir kapakta marka mesajınızın en önemli kısmını Folyo Baskı ile zenginleştirdiğinizde çarpıcı bir gösteriş elde edilir.

Folyo baskı için standart öneriler; altın, gümüş, beyaz, siyah ve şeffaf . (Daha fazlası için bizimle görüşün)