Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik

dival.com.tr müşterilerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) müşterilerinden talep etmektedir. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler dival.com.tr 'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır.

 

Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. dival.com.tr müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen epostaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece dival.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek: Kredi kart numarası) dival.com.tr tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Loading...